Praca Geodeta Myszków

OGŁOSZENIE DODANE: 25.09.2015 – AKTUALNE!

praca geodeta myszków

Zatrudnię: geodetę na umowę o pracę.

Wymagania: geodeta po ukończonym technikum lub po studiach, mile widziany jakiś staż lub kontakt z geodezją i obsługa GPS i tachimetru, obowiązkowa znajomość komputera z podstawowym oprogramowaniem geodezyjnym, prawo jazdy kat. B.

Zakres obowiązków: na początek: kontakt z ODGIK, przygotowanie dokumentacji, prace terenowe i kameralne, podstawowe prace geodezyjne typu: aktualizacja mapy zasadniczej, inwentaryzacja powykonawcza, pomiary GNSS, oraz pomiary osnów a pod nadzorem również roboty prawne itp, itd.

Chętnie, zatrudnię osobę komunikatywną, ambitną, w miarę samodzielną.

Wynagrodzenie: Uczciwa płaca za uczciwą pracę. Poszukuję osoby poważnie traktującej swoje obowiązki i lubiącej to co robi dlatego najchętniej (przynajmniej po miesięcznym okresie próbnym) do wyboru: akord lub pensja podstawowa plus wysoka premia za kreatywność, innowacyjność lub ambicje i przykładanie się do pracy. Nie poszukujemy osoby wyłącznie do odbycia stażu a do pracy na stałe.

notariusz rybnik

Kontakt w sprawie pracy: poczta@geoprojekt.net.pl lub telefoniczny: 604-586-534

pozycjonowanie stron kominki częstochowa notariusz zawiercie pielęgnacja drzew myszków